Aktualni natječaji:

Trenutno nema aktualnih natječaja

Arhiva

Arhiva natječaji za posao:

Natječaj objavljen 01.06.2020.
Natječaji objavljeni 02.08.2020.
Natječaji objavljeni 28.06.2020
Natječaji objavljeni 26.07.2020.
Natječaji objavljeni 31.08.2020.
Natječaj objavljen 14.09.2020.
Natječaj objavljen 17.09.2020.
Natječaj objavljen 29.09.2020.
Natječaj objavljen 11.11.2020.
Natječaj objavljen 01. 02. 2021.
Natječaj za radno mjesto – radni terapeut – 12.04.2021.
Natječaj za radno mjesto – viši asistent – 12.04.2021.
Natječaj objavljen 03.05.2021.
Natječaj za radno mjesto – čistačica/pralja – 17.05.2021.
Natječaj za radno mjesto – viši asistent – 17.05.2021.
Natječaj za radno mjesto – viši asistent-03.01.2022.
Natječaj za radno mjesto – logoped-03.01.2022.
Natječaj za radno mjesto – fizioterapeut-13.09.2022.
Natječaj za radno mjesto – viši asistent -02.11.2022.
Natječaj za radno mjesto – viši asistent – 22.03.2023.
Natječaj za radno mjesto – čistačica-pralja – 22.03.2023.

Natječaj za radno mjesto – čistačica-pralja – 09.05.2023.

Natječaj za radno mjesto – računovodstveni referent – 28.08.2023.

Natječaj za radno mjesto – logoped – 28.08.2023.

Natječaj za radno mjesto – logoped – 09.10.2023.

Natječaj za radno mjesto – asistent – 17.10.2023.

Natječaj za radno mjesto – vozač – 03.11.2023.

Natječaj za radno mjesto – računovodstveni referent – 03.11.2023.

Natječaj za radno mjesto – edukacijski rehabilitator – 03.11.2023.

Natječaj za radno mjesto – psiholog – 03.11.2023.

Natječaj za radno mjesto – socijalni radnik – 03.11.2023.

Natječaj za radno mjesto – fizioterapeut – 03.11.2023.

Natječaj za radno mjesto – radni terapeut – 03.11.2023.

Natječaj za radno mjesto – terapeut senzorne integracije – 03.11.2023.

Natječaj za radno mjesto – asistent – 19.12.2023.

Javni natječaj za izbor i imenovanje ravnatelja/ravnateljice Centra za pružanje usluga u zajednici “Novi Jelkovec” – 13.03.2024.

Arhiva rezultata natječaja:

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – socijalni radnik -01. 06. 2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – asistent -25.08.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – njegovatelj – 25.08.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – kućni majstor/vozač – 21.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – administrator -20.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – asistent -22.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – njegovatelj – 22.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – fizioterapeut – 22.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – čistačica/pralja – 22.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – psiholog -24.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – radni terapeut – 24.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – socijalni pedagog – 24.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – rehabilitator – 27.07.2020.
Obavijest o neizboru kandidata za radno mjesto – medicinska sestra – 29.07.2020.
Obavijest o neizboru kandidata za radno mjesto – računovođa – 29.07.2020.
Obavijest o neizboru kandidata za radno mjesto – računovođa – 03.09.2020.
Obavijest o neizboru kandidata za radno mjesto – medicinska sestra – 03.09.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – asistent – 22.09.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – računovođa – 30.09.2020.
Obavijest o neizboru kandidata za radno mjesto – medicinska sestra – 15.10.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – asistent – 21.10.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – rehabilitator
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – medicinska sestra – 01. 02. 2021.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – viši asistent – 12.04.2021.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – radni terapeut – 12.04.2021.Obavijest o izboru kandidata  za radno mjesto – viši asistent – 03.05.2021.Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – viši asistent – 17.05.2021.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – čistačica/pralja – 7.7.2021.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – viši asistent-03.01.2022.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – logoped – 03.01. 2022.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – fizioterapeut
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – viši asistent -02.11.2022.

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – viši asistent – 22.03.2023.

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – čistačica/pralja – 09.05.2023.

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – računovodstveni referent – 28.08.2023.

Odluka o neizboru kandidata za radno mjesto – logoped – 28.08.2023.

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – logoped – 09.10.2023.

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – asistent – 17.10.2023.

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – računovodstveni referent – 03.11.2023.

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – vozač – 03.11.2023.

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – fizioterapeut – 03.11.2023.

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – terapeut senzorne integracije – 03.11.2023.

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – socijalni radnik – 03.11.2023.

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – radni terapeut – 03.11.2023.

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – edukacijski rehabilitator – 03.11.2023.

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – psiholog – 03.11.2023.

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – asistent – 19.12.2023.

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – asistent – 19.12.2023.

Natječaji