Aktualnosti

Arhiva

Arhiva natječaji za posao:

Natječaj objavljen 01.06.2020.
Natječaji objavljeni 02.08.2020.
Natječaji objavljeni 28.06.2020
Natječaji objavljeni 26.07.2020.
Natječaji objavljeni 31.08.2020.
Natječaj objavljen 14.09.2020.
Natječaj objavljen 17.09.2020.
Natječaj objavljen 29.09.2020.
Natječaj objavljen 11.11.2020.
Natječaj objavljen 01. 02. 2021.

Arhiva rezultata natječaja:

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – socijalni radnik -01. 06. 2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – asistent -25.08.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – njegovatelj – 25.08.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – kućni majstor/vozač – 21.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – administrator -20.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – asistent -22.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – njegovatelj – 22.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – fizioterapeut – 22.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – čistačica/pralja – 22.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – psiholog -24.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – radni terapeut – 24.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – socijalni pedagog – 24.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – rehabilitator – 27.07.2020.
Obavijest o neizboru kandidata za radno mjesto – medicinska sestra – 29.07.2020.
Obavijest o neizboru kandidata za radno mjesto – računovođa – 29.07.2020.
Obavijest o neizboru kandidata za radno mjesto – računovođa – 03.09.2020.
Obavijest o neizboru kandidata za radno mjesto – medicinska sestra – 03.09.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – asistent – 22.09.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – računovođa – 30.09.2020.
Obavijest o neizboru kandidata za radno mjesto – medicinska sestra – 15.10.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – asistent – 21.10.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – rehabilitator

Natječaji