Aktualnosti

Arhiva

Arhiva natječaji za posao:

Natječaj objavljen 01.06.2020.
Natječaji objavljeni 02.08.2020.
Natječaji objavljeni 28.06.2020
Natječaji objavljeni 26.07.2020.
Natječaji objavljeni 31.08.2020.
Natječaj objavljen 14.09.2020.
Natječaj objavljen 17.09.2020.
Natječaj objavljen 29.09.2020.
Natječaj objavljen 11.11.2020.

Arhiva rezultata natječaja:

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – socijalni radnik -01. 06. 2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – asistent -25.08.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – njegovatelj – 25.08.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – kućni majstor/vozač – 21.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – administrator -20.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – asistent -22.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – njegovatelj – 22.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – fizioterapeut – 22.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – čistačica/pralja – 22.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – psiholog -24.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – radni terapeut – 24.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – socijalni pedagog – 24.07.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – rehabilitator – 27.07.2020.
Obavijest o neizboru kandidata za radno mjesto – medicinska sestra – 29.07.2020.
Obavijest o neizboru kandidata za radno mjesto – računovođa – 29.07.2020.
Obavijest o neizboru kandidata za radno mjesto – računovođa – 03.09.2020.
Obavijest o neizboru kandidata za radno mjesto – medicinska sestra – 03.09.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – asistent – 22.09.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – računovođa – 30.09.2020.
Obavijest o neizboru kandidata za radno mjesto – medicinska sestra – 15.10.2020.
Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto – asistent – 21.10.2020.

Natječaji